Berit Neuhaus

Tere, armas külaline!

Idee alustada lemmikloomade disainsöögialuste tootmist sündis praktilisest vajadusest. Kui ma pea kolm aastat tagasi tõin oma koju armsa West Highland terjeri kutsikapreili, olin ma väga agar uurima, mida Eesti kaubandusvõrk pakub. Tavalisi maas asetsevaid kausse oli poodides suur valik, samas olin kursis loomaarstide ja koerakasvatajate soovitusega lemmikule valida kõrgem söögialus.

Neuhaus Pet Design´i missioon on muuta loomaomanike ja lemmikloomade elu mugavamaks. Meie visioon on olla suunanäitaja lemmikloomade söögitarvikute turul pakkudes lisaks praktilisusele ka ilu, silmapaistvat disaini ja emotsiooni.

Peame oluliseks olemasolevate disainide kõrval võimalust igal kliendil alus ise vastavalt oma maitsele kujundada. Sellega suudame pakkuda personaalset lähenemist iga kliendi vajadusest lähtuvalt. Oleme truuks jäänud käsitööle – nii alused kui ka mitmed kaunistuselemendid valmivad meie hoolika kätetöö tulemusena.

Vaata meie galeriid ja leia enda lemmik. Kuulame hea meelega Teie mõtteid, milline oleks see alus, mis teil silma särama paneks ning katsume soovi täita :)

Berit ja koeraplika Iti


Tule ka meie Facebooki sõbraks:http://www.facebook.com/Lemmiklooma