Eritellimused

Nimega alused

Enamlevinud eritellimuseks on koera nimega alused. Kasutame selleks puidust tähti, mis originaalis on heleda puidu värvi, küljed tumepruunid. Neid on võimalik soovi korral toonida meelepärast värvi.

Ebastandartse suurusega alused

Kui su lemmikloom on väike, kuid on harjunud sööma suuremast kausist kui XS aluse kauss (diameeter 10 cm, 0,2 l), on võimalus tellida XS aluse kõrgusega, kuid S suuruses aluse pealisplaadiga söögialus. Nõnda jääb aluse kõrguseks umbes 11 cm, mis on enamikele väikestele tõugudele mugav, kuid kauss on 15 cm diameetriga.

Seda varianti on kasutanud lisaks koeraomanikele ka mitmed kassiomanikud, kelle kass on piisavalt suur, et väike kauss neile väikseks jääb. Samuti on väga karvaste kasside puhul suurem kauss mugavam ja vurrud jäävad puhtaks :).

Aluse värv

Me hea meelega teeme Su aluse täpselt sellist värvi, millist Su süda ihkab või köögimööbliga kõige paremini kokku sobib. Protsess näeb välja nõnda, et Sina valid virtuaalselt värvikaardilt värvi ning meie teeme selle teoks.Eritellimuste hind sõltub konkreetsest tööst. Esita oma päring aadressil info@neuhauspet.ee või täida allolev vorm:

Email again:

Tule ka meie Facebooki sõbraks:http://www.facebook.com/Lemmiklooma